Bilişim Projelendirme

Everest teknoloji olarak sağladığımız bilişim projelendirme hizmeti kapsamında; firmanızın çalışma şeklini analiz ederek size uygun teknolojik altyapı gereksinimlerini belirliyoruz. Bu kapsamda gerekli donanımsal ve yazılımsal sistem ihtiyaçlarınızı gideriyoruz. BT danışmanlık firmamız, sizin için mevcut sistemlerinizi gözden geçirerek gerekli iyileştirmeleri yapar ve yeni sistemler hakkında müşterilere gerekli eğitimler sağlar.

Sunucu (Server) Kurulum Hizmeti

İşletmeniz zamanla büyüdükçe ve firmanızın çalışma sistemi geliştikçe bilgisayarlarınızı birbirine bağlamanız gerekecektir. Bunu da sunucular sayesinde sağlayabileceksiniz. Ekip olarak bir sunucu ortamında çalışmanın pek çok avantajı olacaktır. Örneğin; herhangi bir yazılım sunucuya yüklendiği zaman, kullanıcı lisansı olan herkes tarafından kullanılabilecektir. Ya da sunucu yazılımı sayesinde veri kaybını önleyecek ve otomatik yedekleme sağlayabileceksiniz. Sunucular ayrıca virüslere ve diğer ihlallere karşı da ilk savunma hattınız olacaktır. Antivirüs yazılımları sunucudan dağıtılacak ve yükseltilebileceğinden dolayı tüm kullanıcılar son güncellemelere kolayca erişebilecektir.

Eğer tüm bu imkânlara sahip olmak istiyorsanız Everest Teknoloji sizlere sunucu kurulum konusunda gerekli desteği sağlayacaktır. Sunucuları kiralayabilir ya da firma üzerinden satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bakım Anlaşması

Everest Teknoloji firmamızdan BT hizmetleri ve BT danışmanlığı hizmeti alarak kurumsal bilgisayar bakım anlaşması sağlayabilirsiniz. Bu anlaşma kapsamında belirlediğiniz elektronik cihazlarınız kapsamlı bir bakımdan geçecektir. Belirlediğiniz süre dâhilinde firmamızın uzman kadrosu, elektronik cihazlarınızı kontrol edecek; eksikler, arızalar ve sorunları tespit edip gerekli çözümler sağlayacaktır. Bakım anlaşmasını aylık ya da yıllık olarak yapabilirsiniz.