EVEREST TEKNOLOJİ

''BT HİZMETLERİNDE ÖNCÜ TEKNOLOJİLER İLE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER.''

0 +
TECRÜBE

Uzun yıllardır yaptığımız işlerle adım adım büyümeye devam ediyoruz.

0 +
MUTLU MÜŞTERİ

Alanlarında uzman ekibimizle müşterilerimize çözümler üretiyoruz.

0 +
PROJE

Sektörde öncü firmaların bilgi teknolojileri kapsamında bütün işlerine destek veriyoruz.

Biz farklı düşünen bir ekibiz!

Ekibimiz; BT hizmetleri ve BT danışmanlığı sunarak işletmelerin teknolojik altyapılarını optimize etmeye yardımcı oluyor. Firmaların bilgi teknolojileri konusunda altyapısını güçlendirmek ve iş süreçlerini düzenlemek için buradayız.

Everest Teknoloji olarak firmamız, BT hizmetleri ve BT danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış bir IT danışmanlık firmasıdır. Uzman kadromuz ile işletmenizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmak amacıyla hizmet veriyoruz.

Size özel tekliflerimizden haberdar olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

VİZYON

Firmamız, BT hizmetleri ve BT danışmanlığı konusunda uzmanlaşmış bir IT danışmanlık firmasıdır. İşletmenizin IT altyapısını optimize etmek amacıyla en güncel teknolojileri kullanıyor ve sizlere özel çözümler sunuyoruz. Uzman kadromuz ile sorunlarınıza hızlı ve pratik çözümler bulabilmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

MİSYON

Everest Teknoloji olarak BT hizmetleri ve BT danışmanlığı kapsamında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla uygun IT çözümleri sağlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara en iyi desteği sunmak için çalışıyoruz.

Ekip Çalışması
95%
Planlama
98%
Strateji
95%