Bilişim Bakım ve Destek Hizmetler

Everest Teknoloji temel kurulum ve teknik hizmet gibi pek çok hizmeti bir arada sunmaktadır. Müşterilerine ihtiyaç duydukları teknik altyapıyı sağlamak, bu altyapı ürünlerinin doğru şekilde çalışmalarını devam ettirmek, iletişim ağını tamamıyla ve bütünüyle çalışır durumda bulundurmak ve kurulmuş sistemden elde edilebilecek en yüksek performansı elde etmek amaçları doğrultusunda çalışır. İhtiyaç duyulan IT hizmetlerinin yerinde yahut uzaktan erişim şeklinde olmak üzere desteği ve hizmeti sunulmaktadır.

UPS Sistemi Hakkında

Açılımı Uninterruptible Power Supply olan Ups, herhangi bir nedenden kaynaklanan güç kaynağı kesintilerinde veya voltaj düşüklüğü yaşandığı anlarda devreye giren ve yedek güç sağlayan bir sistemdir. UPS, bir bilgisayarın ve bağlı ekipmanın güvenli ve düzenli bir şekilde kapatılmasını sağlar. İşlerin yarıda kalmaması ve kaydedilmemiş çalışmaların kaybolmaması adına zorunlu olan bu önlem tüketici elektroniği, bilgisayarlar, oyun sistemleri, ev sineması elektroniği, ağ donanımı ve giriş-orta menzilli sunucular için kullanılabilir. Everest Teknoloji de uzman çalışanlarıyla beraber Ups ve Ups bakım konusunda gerekli desteği sağlamaktadır.

Tamir Hizmetleri

Elektronik cihazları ne kadar verimli bir şekilde kullanırsanız kullanın beklenmedik sorunlar her daim meydana gelebilir. İşlerinizin aksamaması ve verimliliğinizin düşmemesi adına haftanın her günü ve her saatinde Everest Teknoloji’den teknik destek ve tamir hizmeti temin edebilirsiniz. Everest Teknoloji, müşteri memnuniyeti prensibi içerisinde çalışmaktadır. Bu sebeple destek gerektiren ve aklınıza takılan bütün konular için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından, tamir, bakım, destek, servis, onarım gibi aklınıza gelebilecek bütün konularda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Sarf Malzeme Hizmeti

Everest Teknoloji, bilgisayar satışı da dahil olmak üzere anakart, ram, işlemci ve bunun gibi pek çok bilgisayar sarf malzemesinin satışını bünyesinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yazıcılar için gerekli olan kartuş, toner gibi malzemelerin değişim, dolum işlemlerini yapabilmektedir. Ofisinizin ya da bireysel bilgisayarınızın ihtiyacı olan sarf malzeme desteğini Everest Teknoloji desteği ile giderebilirsiniz.