Bilişim Bakım ve Destek Hizmetler

Everest teknoloji, BT danışmanlık hizmetleri kapsamında temel kurulum hizmetleri ve teknik bakım hizmetleri sunmaktadır. Firmalara bilişim bakım ve destek hizmetleri sağlayarak; teknik altyapı sağlama ve bu altyapı ürünlerinin doğru bir şekilde işlemesi için çalışma gibi hizmetler vermektedir. Sağladığı IT hizmetlerine yerinde ya da uzaktan erişimle ulaşabilirsiniz.

UPS Sistemi Hakkında

Açılımı Uninterruptible Power Supply olan Ups, herhangi bir nedenden kaynaklanan güç kaynağı kesintilerinde veya voltaj düşüklüğü yaşandığı anlarda devreye giren ve yedek güç sağlayan bir sistemdir. UPS, bir bilgisayarın ve bağlı ekipmanın güvenli ve düzenli bir şekilde kapatılmasını sağlar. İşlerin yarıda kalmaması ve kaydedilmemiş çalışmaların kaybolmaması adına zorunlu olan bu önlem tüketici elektroniği, bilgisayarlar, oyun sistemleri, ev sineması elektroniği, ağ donanımı ve giriş-orta menzilli sunucular için kullanılabilir. Everest Teknoloji de IT danışmanlık hizmetleri kapsamında uzman ekibiyle beraber Ups ve Ups bakım konusunda gerekli desteği sağlamaktadır.

Tamir Hizmetleri

Elektronik cihazları ne kadar verimli bir şekilde kullanırsanız kullanın beklenmedik sorunlar her daim meydana gelebilir. İşlerinizin aksamaması ve verimliliğinizin düşmemesi adına haftanın her günü ve her saatinde Everest Teknoloji’den teknik destek ve tamir hizmeti temin edebilirsiniz. Everest Teknoloji, müşteri memnuniyeti prensibi içerisinde çalışmaktadır. Bu sebeple destek gerektiren ve aklınıza takılan bütün konular için firmayla iletişime geçebilirsiniz. Firma tarafından, tamir, bakım, destek, servis, onarım gibi aklınıza gelebilecek bütün konularda eksiksiz hizmet sunulmaktadır.

Sarf Malzeme Hizmeti

Everest Teknoloji, bilgisayar satışı da dahil olmak üzere anakart, ram, işlemci ve bunun gibi pek çok bilgisayar sarf malzemesinin satışını bünyesinde gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yazıcılar için gerekli olan kartuş, toner gibi malzemelerin değişim, dolum işlemlerini yapabilmektedir. Ofisinizin ya da bireysel bilgisayarınızın ihtiyacı olan sarf malzeme desteğini Everest Teknoloji desteği ile giderebilirsiniz.