Everest Teknoloji

BT Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmetleri

Özelleştirilmiş Bilgi Teknoloji Danışmanlık Hizmetleri ve Çözümleri İçin Hemen Bizimle İrtibata Geçin! – BT Hizmetleri ve Danışmanlığı Alarak İşletmenizin Verimliliğini Artırın.

EVEREST TEKNOLOJİ - BT HİZMETLERİ

Bir BT hizmetleri ve BT danışmanlığı firması olan Everest Teknoloji, müşterilerin sorunlarını anlıyor ve ihtiyaçlarını karşılamak için rehberlik ediyor. IT danışmanlık ve BT hizmetleri konusunda uzmanlaşmış bir firma olarak işletmenize özel çözümler sunuyor ve verimliliğinizi artırmayı amaçlıyoruz. Bize katılın ve işletmenizi geleceğe taşıyacak adımları beraber planlayalım!

1500+ Marka BT Hizmetleri Konusunda Everest Teknolojiye Güveniyor!

Everest Teknoloji olarak; BT danışmanlık hizmetleri, projelendirme, bakım ve destek hizmetleri, bilişim güvenliği çözümleri, bulut sistemleri çözümleri, veri depolama çözümleri ve veri yedekleme çözümleri için size özel olarak oluşturulmuş IT desteği sunarak tam hizmet veriyoruz.

BT Hizmetleri ve BT Danışmanlığı - Everest Teknoloji IT Danışmanlık

Sektörde 15 yıllık geçmişe sahip profesyonellerden oluşan bir ekiple Everest Teknoloji, işinizi başarıya taşıyacak beceri, yetenek ve deneyime sahip bir IT Danışmanlık firmasıdır. BT danışmanlık stratejimiz yerel ve ulusal çapta hizmet veren işletmeler için başarılı sonuçlar sağlıyor.

BT Danışmanlık

Everest Teknoloji olarak müşterilerimizin teknoloji stratejilerini anlamalarına ve kullanmalarına yardımcı oluyoruz. İşletmenizin BT altyapısını optimize etmek için uzman kadromuzla buradayız. İşletmenize IT hizmetleri almak için bugün bize ulaşın.

Projelendirme

BT hizmetleri ve BT danışmanlığı firmamız, şirketlerin, altyapı gereksinimlerini analiz ediyor, müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler üretiyor. Analiz ve çözüm hedeflerimize uygun olarak donanım ve yazılım ihtiyaçlarınızı gidermek için çalışıyoruz.

Bakım ve Destek Hizmetleri

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun teknik altyapıyı analiz ediyor, bu altyapının maksimum verimle çalışmasını sağlıyoruz. Tüm bunları, yerinde ve uzaktan hizmet alternatifleri sunarak firmalara ulaştırıyoruz.

Bilişim Güvenliği Çözümleri

BT hizmetleri ve BT danışmanlığı sağlayan Everest Teknoloji olarak sağladığımız bilişim güvenliği çözümleri sayesinde sizleri dışarıdan gelecek dijital saldırılara karşı koruyoruz. Böylece şirketinizin önemli bilgilerini güven altına alıyoruz. Etkili güvenlik önlemleri almanıza yardımcı olacak olan Everest Teknoloji BT Danışmanlık firmamızla size çözümler geliştirmek için buradayız.

Bulut Sistemleri Çözümleri

IT Danışmanlık-Bulut Hizmetleri

Everest Teknoloji olarak genel bulut sistem ihtiyaç paketinizi belirliyoruz. Size geleneksel bir altyapı, özel bir bulut içerisinde bir konaklama, sistem çözümleri gibi özellikler sunuyoruz. 

Veri Depolama Çözümleri

Everest BT Hizmetleri ile şirketiniz için önemli olan pek çok veriyi güvenli bir şekilde koruyup, saklayabilirsiniz.

Neden Veri Depolama Hizmeti Almalıyım?

Verdiğimiz BT hizmetleri ve BT danışmanlığı kapsamında depolama servisimizden yararlanarak verilerinizi koruyabilir, bilgilere çok daha hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşın

Veri depolama hizmetlerimiz, işletmenizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Veri depolama hizmetlerimizi kullanarak işletmenizin veriilerini güvende tutabilir ve iş süreçlerinizi optimize edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Veri Yedekleme Çözümleri

Everest Teknoloji BT danışmanlık hizmetleri kapsamında alacağınız veri yedekleme çözümleri ile verilerinizi kurtarma konusunda yardımcı oluyoruz.

Everest Teknoloji, yedekleme hizmeti ile her şeyin bir kopyasını alıp sistem içerisinde tutuyor. Düzgün bir yedekleme sistemi yaparak felaket kurtarma işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlıyor.

Yedekleme hizmetinin yanında istediğiniz zaman bu yedeklemelere ulaşabilmeniz için yönetme konusunda da sizlere yardımcı oluyoruz. 

Everest Teknoloji BT hizmetleri ve BT danışmanlığı imkanlarımız sayesinde test etme konusunda da sizlere destek oluyoruz. böylece verilerinizle ilgili başınıza gelebilecek felaketlere karşı hazır olmanızı sağlıyoruz. 

Çoğaltma hizmetimiz ile yerel sürümleriniz ortadan kaldırılsa bile verilerinizi koruyabilmeniz için destek oluyoruz.