Microsoft Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma teknolojisi, kurumsal firmalar için çok önemli bir husustur. Everest Teknoloji, sanallaştırma çözümleri doğrultusunda yüksek kârlar elde etmenizi ve düşük maliyetler ödemenizi amaçlamaktadır. Bu şekilde daha az enerji tüketimi gerçekleşmiş olacaktır. Firma içerisindeki kaynakları verimli kullanarak da çevreye büyük yararlarınız olacaktır. Sanallaştırılan deneyimler, genellikle doğru kullanılan cihazlarla daha verimli olmaktadır.

Microsoft sanallaştırma çözümleri, en yüklü ve zor işlerin daha pratik bir şekilde çözümlenmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için de pek çok platform kullanılabilmektedir.

Bu konuda tercih edeceğiniz Microsoft sanallaştırma hizmetleri ile çalışmanızın avantajları şunlardır:

  • Maliyetlerinizi daha da düşürebilirsiniz. Bu da bir şirket için oldukça ciddi tasarruf rakamlarına tekabül edebilir.
  • Tek bir konsol ile araçlarınızı kısa sürede kullanabilirsiniz.
  • Ekonomik sistemlerden faydalanabilirsiniz.

MS SQL, Microsoft SQL Server’ın kısaltmasıdır. Blog yazıları veya kullanıcı bilgileri gibi web sitesi bilgilerini depolamak için kullanılan ilişkisel bir web hosting veritabanıdır. MS SQL, Windows sunucularında en popüler veritabanı türüdür. Ücretsiz değil, ancak işletmeler için uygun hale getiren birçok gelişmiş özelliğe sahiptir.

Microsoft SQL

Temel terimlerle, bir MS SQL veritabanı istediğiniz her türlü veriyi depolayabilir. Bilgileri hızlı bir şekilde depolamanızı ve almanızı sağlar ve birden fazla web sitesi ziyaretçisi aynı anda kullanabilir. MS SQL, bir Windows platformundaki (.NET veya ASP kullanarak) web uygulamaları için tercih edilen veritabanıdır. Bu dillerin MS SQL veritabanına bağlanması son derece kolaydır. Ayrıca birçok popüler içerik yönetim sistemi ve diğer komut dosyaları için de kullanılır.

Teknik terimlerle, MS SQL’in çoğu sürümü aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Tampon yönetimi

Kayıt ve İşlem

Eşzamanlılık ve kilitleme

Çoğaltma hizmetleri

Analiz hizmetleri

Bildirim hizmetleri

Bütünleştirme servisleri

Tam metin arama servisi

Saklı yordamlar

Tetikleyiciler

Görüntüleme

Alt SEÇİMLER (iç içe SELECT’ler)

Everest Bilgi Teknolojileri, Yazılım ve Dijital Pazarlama San. Tic. Ltd. Şti.